Zaloguj sięZarejestruj się

  • 25
  • 3

Męska kurtka przejściowa

Męska kurtka pikowana LIVERGY

- Kolor: niebieski
- Rozmiar: EU 46 (FR 38, ES/PT 38, GB/IE/NL 35 – zgodnie z metką)
- Krój: lekko dopasowany, długość do bioder
- Zapięcie: zamek błyskawiczny z przodu
- Stójka z dodatkowym zapięciem na nap
- Dwie kieszenie boczne na zamek
- Pikowanie poziome na całej powierzchni
- Lekka, ocieplana – idealna na wiosnę/jesień
- Materiał zewnętrzny gładki, łatwy w pielęgnacji

Dodatki/cechy: elastyczne wykończenie mankietów, proste przeszycia, minimalistyczny design.

Stworzono: 11.05.2026
Zaktualizowano: 24.07.2026
ID 113049869

Udostępnij

20 zł

-45%

11 zł

Cena z 30 dni: 11 zł

Dostawa i zwrot

  • Dostawa dowolnej liczby rzeczy za

    10 zł

  • W ciągu

    3 dni roboczych

  • Do najbliższego InPost Paczkomat 24/7

  • Darmowy zwrot

    14 dni

Metody płatności

Zobacz podobne

  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar 3XL
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar 3XL

    30 zł

    Idealny

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar 3XL

    Męska kurtka LIVERGY, rozmiar 3XL - Model: IAN 329024_1910 - Typ: lekko pikowana kurtka przejściowa z rękawami z miękkiej dzianiny - Kolor: granatowy z jasnoniebieskimi akcentami (zamek, podszycie...
  • Męska kurtka przejściowa
    Męska kurtka przejściowa

    39 zł

    Bardzo dobry

    Męska kurtka przejściowa

    Męska kurtka SUPER.EU, rozmiar 52 - Kolor: ciemny brąz - Fason: klasyczna kurtka miejska z kołnierzem - Zapięcie: suwak główny kryty listwą na napy - Kieszenie: 3 zewnętrzne zapinane na zamek (dwi...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    • -46%

    35 złCena z 30 dni: 24 zł

    19 zł

    Bardzo dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska kurtka KiM, rozmiar M - Kolor: jasnoszary/taupe, matowy - Krój: prosty, lekko sportowy - Zapięcie: suwak z listwą przeciwwiatrową na napy - Stójka chroniąca szyję - Kieszenie: 2 boczne wsuwa...
  • In Extenso, Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    In Extenso, Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    • -47%

    30 złCena z 30 dni: 16 zł

    16 zł

    Bardzo dobry

    In Extenso, Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska pikowana kurtka In Extenso, rozmiar M - Kolor: intensywna czerwień - Krój: lekko taliowana, długość do bioder - Ocieplenie: lekkie, pikowane – dobra izolacja przy niskiej wadze - Zapięcie: z...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar 2XS
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar 2XS

    30 zł

    Dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar 2XS

    Męska kurtka SUPER.EU, rozmiar 46 - Kolor: oliwkowo‑szary - Materiał: 65% bawełna, 35% nylon – tkanina lekka, odporna i przyjemna w dotyku - Fason: prosta kurtka miejska z klasycznym kołnierzem - ...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    • -42%

    12 złCena z 30 dni: 7 zł

    7 zł

    Dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar S

    Męska pikowana kurtka Body Jeans, rozmiar S - Kolor: ciemny khaki/czarny z kontrastowymi pomarańczowymi zamkami - Krój: lekko dopasowany, ze stójką - Zapięcie: zamek błyskawiczny na całej długości...
  • Angelo Litrico, Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL
    Angelo Litrico, Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL
    • -47%

    30 złCena z 30 dni: 21 zł

    16 zł

    Dobry

    Angelo Litrico, Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL

    Męska kurtka softshell Angelo Litrico – Urban District Technical - Rozmiar: XL - Krój: regularny, sportowy - Kolor/wzór: grafitowy w niebieską kratę - Materiał: poliester z domieszką elastanu; wew...
  • Basic, Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL
    Basic, Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL

    35 zł

    Bardzo dobry

    Basic, Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL

    Kurtka męska pikowana House Basic - Rozmiar: XL (z metki) - Kolor: ciemna zieleń/czarny grafit - Fason: lekka, pikowana, bez kaptura - Zapięcie: zamek błyskawiczny na całej długości + nap przy stó...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar 2XS
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar 2XS
    • -46%

    39 złCena z 30 dni: 27 zł

    21 zł

    Bardzo dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar 2XS

    Męska kurtka Via Cortesa Traveller Performance - Model: lekka, miejsko-turystyczna parka - Kolor: jasnoszary z granatową stójką wewnętrzną - Zapięcie: suwak kryty listwą na guziki - Kieszenie: 2 d...
  • Sinsay, Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    Sinsay, Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    • -42%

    12 złCena z 30 dni: 7 zł

    7 zł

    Dobry

    Sinsay, Męska kurtka przejściowa, rozmiar S

    Męska pikowana kurtka Sinsay, rozmiar S - Kolor: beż/karmel - Fason: lekka kurtka puchowa typu quilt, poziome przeszycia - Zapięcie: zamek błyskawiczny na całej długości - Kołnierz/stójka: wysoka ...
  • C'M Paris, Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    C'M Paris, Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    • -45%

    20 złCena z 30 dni: 14 zł

    11 zł

    Bardzo dobry

    C'M Paris, Męska kurtka przejściowa, rozmiar S

    Męska kurtka Jean Marie Collection Paris - Rozmiar: S - Kolor: ciemny grafit/melanż - Fason: prosta, długość do bioder - Zapięcie: suwak na całej długości - Kołnierz: stójka - Kieszenie: 2 boczne,...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    • -44%

    45 złCena z 30 dni: 31 zł

    25 zł

    Dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska pikowana kurtka LAFFEY - Kolor: czarny, delikatne czerwone przeszycia - Krój: klasyczny, sięgający bioder - Zapięcie: suwak + listwa z guzikami - Kołnierz: wysoki, z wewnętrznym ściągaczem p...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    • -44%

    45 złCena z 30 dni: 31 zł

    25 zł

    Dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska kurtka Brooklyn Vision, rozmiar M - Klasyczny fason miejskiej kurtki przejściowej - Kolor: beż/kamienny z kontrastowym, czarnym sztruksowym kołnierzem - Zapięcie: metalowy zamek błyskawiczny...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    • -45%

    38 złCena z 30 dni: 27 zł

    21 zł

    Idealny

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska bluza/kurtka Bastion Sportswear, rozmiar M, nowa. - Model hybrydowy: przód z gładkiego, wiatroodpornego materiału, rękawy i tył z miękkiej dzianiny prążkowanej. - Kolor: bordowy z granatowym...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    45 zł

    Bardzo dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska kurtka przejściowa ISSHO Casual Collection - Rozmiar: M / 48 (metka) - Kolor: granatowy - Fason: casual, miejski - Materiał wierzchni: 100% bawełna - Podszewka: 100% poliester - Stójka zapin...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    • -45%

    20 złCena z 30 dni: 11 zł

    11 zł

    Bardzo dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska kurtka sportowa JEB, rozmiar M - Kolor: granatowy z białymi wstawkami po bokach - Zapięcie: zamek błyskawiczny na całej długości - Materiał: 100% poliester (powłoka i podszewka – siateczkowa...
  • Next, Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    Next, Męska kurtka przejściowa, rozmiar M
    • -46%

    35 złCena z 30 dni: 24 zł

    19 zł

    Bardzo dobry

    Next, Męska kurtka przejściowa, rozmiar M

    Męska kurtka/cienka bluza typu utility – NEXT, rozmiar M - Kolor: szary (kontrastowe, jasne przeszycia) - Materiał: 100% bawełna – lekka, przewiewna tkanina - Zapięcie: gruby, plastikowy suwak na ...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL
    • -46%

    39 złCena z 30 dni: 27 zł

    21 zł

    Bardzo dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar XL

    Męska pikowana kurtka przejściowa, czarna Opis: - Klasyczny fason bomber z wysoką stójką zapinaną na zatrzask - Lekko ocieplana, pikowanie w drobną kratkę - Zapięcie główne na suwak - 3 kieszenie ...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar L
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar L
    • -44%

    45 złCena z 30 dni: 31 zł

    25 zł

    Bardzo dobry

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar L

    Męska kurtka przejściowa Springfield, rozmiar L - Kolor: granatowy - Model z kapturem, regulowanym troczkami - Zapięcie: suwak kryty listwą z napami - Dwie kieszenie zewnętrzne zapinane na napy - ...
  • Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    Męska kurtka przejściowa, rozmiar S
    • -44%

    25 złCena z 30 dni: 21 zł

    14 zł

    Idealny

    Męska kurtka przejściowa, rozmiar S

    Męska marynarka Brett Bisnett Collection – model Travis - Kolor: ciemny grafit/czarny denimowy odcień - Fason: inspirowany stylem safari/military – pagony na ramionach, klapy klasyczne, zapięcie n...